Займи без передоплати і послуги кредитних брокерів — в чому різниця і як не попасти на шахраїв

Ринок мікрокредитування стає все більш популярним. Люди оцінили можливість швидко отримати мікрозайм онлайн, не збираючи при цьому безліч паперів. Незважаючи на високий рівень конкуренції серед компаній, що надають подібні послуги, не варто поспішати оформляти договір. На початку варто розібратися в існуючих різновидах подібних компаній. Перший варіант-це стандартні МФО, які володіють власним капіталом. Компанія видає гроші клієнту, а величина процентної ставки становить основний вид доходу. Другий варіант — це кредитний брокер, у якого немає власного капіталу. Його завдання — це допомога в оформленні заявки, в наданні консультаційних послуг. За це вони і беруть гроші. Вартість послуг варіюється, в залежності від умов кожної компанії.

Займи без передоплати і послуги кредитних брокерів - в чому різниця і як не попасти на шахраїв

Як розпізнати професіонала

Допомога в отриманні кредиту дозволяє підвищити ймовірність почути позитивну відповідь, але не варто бути занадто довірливим. На початку варто переконатися, що людина звертається до професіонала. Розпізнати шахрая допоможуть кілька деталей. Найбільш поширене прохання зловмисників — оплатити сам факт видачі коштів. Клієнт платить не тільки належні відсотки, а й комісійну винагороду посереднику. На етапі вивчення інформації про можливий кредит варто переконатися, що людина бере гроші не у кредитного брокера-консультанта, а безпосередньо у МФО. В іншому випадку, доведеться тривалий час платити значний відсоток від взятої суми. Відмовитися від цього вкрай складно, тому що в тексті договору безліч хитрих прийомів, що грають на руку посереднику.

В рамках чинного законодавства

Уважність — це ключ до успіху. Як тільки клієнт зайшов на сайт МФО, варто уважно його вивчити. Вітчизняне законодавство вимагає, щоб на видному місці була розміщена вичерпна інформація про вартість послуг, що надаються. Всі комісії та додаткові збори повинні бути перераховані. Якщо компанія не поспішає поділитися згаданими відомостями, то не варто укладати договір. Займи без передоплати і списувань з карти стануть потужною фінансовою підмогою, якщо позичальник усвідомлює всі деталі. На етапі вивчення особливостей договору потрібно ставити запитання. Якщо щось незрозуміло, то слід поговорити з юристом. Професіонал розповість про можливі «підводні камені». Не варто ризикувати власним часом і грошима, вибираючи занадто вигідні, як може здатися на початку, пропозиції.

Джерело: https://creditfaq.com.ua/

Поделиться с друзьями:


Оставьте свой комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *