Стрельба з лука-спорт для всього тіла і шлях до внутрішнього спокою

Стрельба з лука-спорт для всього тіла і шлях до внутрішнього спокоюВи коли-небудь дивилися на лучника або пробували самі? Витонченість і елегантність при повільному натягу сухожилля, спокійне прицілювання і динамізм, коли рука випускає стрілу. Стрільба з лука у Луцьку надихала людство протягом тисячоліть.

Стрільба з лука, одна з найстаріших олімпійських дисциплін, сьогодні дуже популярна в повсякденному житті. Основна увага приділяється не тільки спортивним завданням, але також фізичному і психічному благополуччя. У стрільбі з лука гармонійно поєднуються м’язи, зв’язки, сухожилля, хребет і суглоби, а також дихання, розум і душа. У цьому виді спорту концентрація є передумовою для цілеспрямованого використання опорно-рухового апарату.

Пряма постава особливо важлива в цьому виді спорту. Хребет і таз випрямляються так, щоб поперековий відділ хребта був прямим. Коліна злегка зігнуті і підтримують пряму стійку. Усвідомлене дихання також сприяє розслабленню і концентрації при стрільбі з лука. Чергування напруги і розслаблення всієї мускулатури також призводить до кращого відчуття тіла.

Стрільба з лука-спорт всього тіла

У стрільбі з лука все тіло знаходиться під напругою. На додаток до контролю над тілом вам також потрібна витривалість. М’язи спини задіюються в фазі розтягування зводу стопи. Всі м’язи руки і кисті в основному виконують функцію розгиначів. Груди, міжреберні м’язи і діафрагма підтримують дихання. Напруга м’язів триває через сідничні м’язи і м’язи ніг.

Додаток сили при натягу лука не сприймається як негативний. Навпаки, при ослабленні сухожилля напруга в м’язах переходить в фазу розслаблення. Цей вид спорту позитивно впливає на проблеми з поставою, особливо у дітей і підлітків. Стрільба з лука може застосовуватися практично при всіх клінічних картинах, за винятком травм плеча і операцій на шийних хребцях.

Стрільба з лука в терапії

Більшість людей-великі чи маленькі — захоплені використанням луків і стріл. Ентузіазм, з яким займаються цим видом спорту, можна використовувати в терапії багатьох захворювань. Стрільба з лука-це спорт, в якому немає поштовхів і поштовхів опорно-рухового апарату. Це передумова для ефективного використання стрільби з лука в спортивній терапії.

При стрільбі з лука більшість пацієнтів не думають, що це терапія, але захоплені цим видом спорту і тому з більшою готовністю виконують необхідні послідовності рухів. При правильній послідовності рухів з часом зміцнюються м’язи плечового пояса і тулуба, а також підвищується впевненість в собі.

На часто задається питання, чи є стрільба з лука також сімейним видом спорту, можна відповісти однозначно «так». Стрільба з лука підходить для будь-якого віку. Діти, підлітки, дорослі, люди похилого віку та інваліди однаково захоплені цим естетичним видом спорту. Ще одна перевага полягає в тому, що всі рівні навичок можна тренувати одночасно, що сприяє інтеграції.

Поделиться с друзьями:


Оставьте свой комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *