Сонячні колектори ТМ «Альтек»

Поделитесь с друзьями:

ТМ «Аltek» взяв, як за аксіому ефективність та сучасні технології, які в подальшому стали базою успіху та інтенсивного просунення на ринку.

Ця компанія вважається завзятим та активним учасником різноманітних міжнародних виставок, аналітичних конференцій та круглих столів, які проводяться по питанням енергогенеруючих технологій та альтернативної енергетики.

Торгова марка «Altek», яка вважається лідером на ринку альтернативної енергетики в Україні, має варіанти вирішення енергетичної проблеми.

Великий вибір сонячних колекторів ТМ Альтек, від дистрибютора компанії Правильне електроживлення. Офіційна продажа, по низькі ціні, переходьте по ссилці https://prel.prom.ua/g9495911-sonyachn-kolektori

Системи на базі вакуумних сонячних колекторів, які виготовляються ТМ «Аltek» використовуються для отримання гарячого водопостачання в процесі, коли проходе поглинання випромінювання сонця, далі воно перевтілюється в тепло, та у підсумку проходе акумуляція та передача отриманої енергії споживачам.

Сонячні колектори вакуумного типу ТМ «Аltek» дозволяють збирати сонячну радіацію при всялякій погоді, при цьому їх функціонування не залежить від температурного режиму. При такій схемі коефіцієнт поглинання енергії пристроїв цього типу дорівнює близько дев’яноста шести відсоткам.

Вакуумний сонячний колектор ТМ Altek з інтегрованим баком (термосифон) є сезонним агрегатом, який використовується для отримання гарячої води тільки з квітня по жовтень.

Якщо до термосифону приєднати електронагрівальний пелемент то строк використання збільшиться з березня по листопад.

Плоскі сонячні колектори відрізняє велика площа скління і великий абсорбер. Внаслідок чого вони ефективним чином використовують більшу частину енергії сонця, яка потрапляє на поверхню, і досягають максимальної потужності при повному сонячному випромінюванні.

Застосовувані матеріали дозволяють гарантувати досить тривалий термін експлуатації і сталість параметрів плоских сонячних колекторів. У будь-якої моделі є рама, яка зроблена з мідного абсорбера і анодованого алюмінію з нанесенням вакуумного абсорбційного шару. При цьому втрата тепла при випромінюванні завжди мінімальна.

Якщо говорити про баках — накопичувачах, теплових акумуляторах або буферних ємностях, то вони застосовуються для акумуляції теплової енергії різних джерел тепла. Зазначені ємності спершу забирають тепло з котла або іншого джерела тепла, після чого в разі потреби віддають його в системи опалення, при цьому не втрачається теплова енергія, а її використання здійснюється максимально економічно.

Що стосується розширювальних баків, то вони призначені для того, щоб запобігати підвищенню тиску, яке виникає за рахунок розширення теплоносія в процесі його нагрівання. Такі баки можуть бути відкритими і закритими (мембранними).

Чудово підходять для гарячого водопостачання в курортний сезон басейнів, літніх душових, готелів, турбаз, пансіонатів.

Якщо говорити про термін окупності геліосистем, то він становить два з половиною — три роки. Притому, що термін служби вакуумного колектора — більше п’ятнадцяти — двадцяти п’яти років.

Важливим є і той факт, що опалення, гаряче водопостачання і електрозабезпечення можливо без підключення до централізованої системи. Крім усього іншого є досить-таки високий рівень захисту від відключень електромережі та постійних перепадів напруги.

Головним принципом ТМ «Аltek» стали якість, надійність і професіоналізм, відповідальність і порядність.

Оставьте свой комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.