Поделитесь с друзьями:

Переваги електронних авіаквитків (E-tickets)

Комп’ютерні технології стрімко завойовують світ, і транспортна інфраструктура не стала винятком з цього правила. Ще в середині дев’яностих в США вперше була введена в експлуатацію технологія електронних квитків на літаки. На той момент технологія була новою і неперевіреною, проте досить швидко її розробники зрозуміли, що електронне бронювання має масу переваг перед звичайними авіаквитками, які люди купували в касах. Сьогодні більшість пасажирів набувають саме електронні квитки, економлячи свій час і сили. Отже, в чому ж основні переваги електронного квитка на літак?

Технологія e-ticket дозволяє тут https://e-bilet.com.ua/ua бронювати і купувати квитки через інтернет, а значить, ви економите масу часу. Вам не доведеться виходити з дому, витрачати гроші і час на транспорт, їхати в каси, стояти в черзі, чекати, поки звільниться оператор, друкувати бланк … Одним словом, електронний квиток — справжня знахідка для людини, яка цінує кожну хвилину свого часу.

Переваги електронних авіаквитків (E-tickets)

Придбати такий квиток ви можете, перебуваючи в будь-якій точці світу. Навіть якщо ви перебуваєте в Індії чи Африці, ви без зусиль зможете купити авіаквиток до місця призначення.

Бронювання в інтернеті здійснюється цілодобово. Навіть якщо ви вирішили купити квиток пізно вночі, ніщо не завадить зробити це в автоматичному режимі, адже ви купуєте авіаквитки, не виходячи з дому, а оплачуєте їх безготівковим розрахунком.

В інтернеті ви можете придбати необмежену кількість квитків, якщо збираєтеся летіти у відпустку з родичами і компанією друзів. Все, що вам знадобиться — це дані про документи, що засвідчують особу.

Переваги електронних авіаквитків (E-tickets)

Звичайний бланк, який друкується в касах, можна втратити, зіпсувати, випадково викинути, залити кавою або чаєм. Якщо ви купили електронний квиток, ви убезпечите себе від таких інцидентів, так як вся інформація про ваших рейсах буде занесена в комп’ютерну базу даних. На руках у вас буде звичайна роздруківка з інформацією. Таким чином, втратити електронний квиток неможливо, його не можна забути вдома, його ніхто не зможе у вас вкрасти.

Сучасна технологія e-ticket дозволяє на багатьох рейсах відразу після покупки квитка здійснити зручну онлайн-реєстрацію. Така реєстрація позбавляє вас від необхідності стояти в черзі в аеропорту. Прибувши в аеропорт, ви повинні будете лише здати багаж.

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.