Оренда копіювальної техніки

Наявність МФУ, сканерів, принтерів, копіювальних машин та іншої оргтехніки — обов’язкова умова оптимізації робочого процесу і побудови успішного бізнесу. Для повного оснащення офісів подібними апаратами потрібні істотні вкладення коштів. Альтернативою покупці може стати оренда оргтехніки під будь-який цільової запит.

Це зручно і економічно вигідно — дуже швидко весь офіс оснащується необхідним парком техніки без необхідності вилучати з обороту кошти на її придбання. До того ж компанія «Копі-Консалтинг» пропонує якісні японські пристрої Kyocera, результат роботи яких — багаторазове зниження собівартості друку. А для того, щоб максимально оптимізувати робочий процес, наші фахівці проведуть попередній аудит парку техніки і точно визначать потрібні в кожному конкретному випадку моделі.

Оренда копіювальної техніки

Якщо вас цікавить оренда копіювального апарату або будь-який інший техніки для організації ефективної роботи офісу, в «Копі-Консалтинг» вас завжди чекає:

  1. Асортимент. Ми пропонуємо високотехнологічні принтери, сканери, МФУ, копіювальні апарати під потреби і цілі будь-якої компанії і підприємства.
  2. Гарантії. Вся продукція сертифікована, відповідає умовам сучасного ринку, забезпечує надійне та ефективне функціонування.
  3. Контроль і діагностика. Оренда оргтехніки від «Копі-Консалтинг» включає в себе послуги діагностики, заміни апаратів, ремонту, установки програмного забезпечення.

Комплексний сервіс — умова відсутності додаткових витрат. У завдання висококваліфікованого персоналу нашої компанії входить повне обслуговування орендованих пристроїв. Своєчасне оновлення парку офісної техніки, заміна комплектуючих, моніторинг продуктивності — це те, що отримує клієнт, оформлюючи договір оренди копіювальних апаратів у нашої фірми. «Копі-Консалтинг» усуває необхідність пошуку сервісних центрів, економлячи не тільки фінанси, але і час.

Оренда копіювальної техніки

Суттєва перевага співпраці з компанією — гнучкість умов:

  • договір про оренду є чинною на невизначений термін, розривається з ініціативи клієнта;
  • графік платежів встановлюється самостійно на вибір;
  • є можливість укласти клік-контракт з покопійной оплатою.

Висока якість наданої техніки, гідний рівень послуг, високопрофесійні фахівці і доступна вартість оренди оргтехніки — «Копі-Консалтинг» пропонує тільки найкраще!

Поделиться с друзьями:


Оставьте свой комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *