Де купити осьові вентилятори? Загальний опис.

Поделитесь с друзьями:

Осьові або ж аксіальні вентилятори — це високопродуктивні пристрої, в яких газ або повітря в процесі функціонування переміщаються уздовж осі робочого колеса, що обертається двигуном.

Дані пристрої виводять скупчені шкідливі речовини, гази і т.д. і оснащені лопатями, які знаходяться всередині циліндричного кожуха, який виконує важливі захисні функції. Обертаючись навколо осі, лопаті характеризуються переміщенням повітряних мас, сумішей або ж газів. Колеса кріпляться під невеликим кутом до площин обертання електродвигуна.

Вентилятори осьові — головні види і позитивні сторони.

Всі осьові вентилятори діляться на чотири типи:

 1. Канальні — конструкція таких пристроїв не дуже складна. Вони представляються у вигляді оснащеного лопатями колеса (крильчатки), яке знаходитися всередині циліндричного корпусу. Наявні лопаті обертаються і при цьому захоплюють повітряні маси і штовхають їх по осі приладу. Такий вид пристроїв забезпечує приплив і витяжку повітря.
 2. Вентилятори димовидалення (димотяги) — головне призначення таких агрегатів полягає у видаленні виникаючих при пожежі газів і одночасному відведені тепла за межі приміщення з метою проведення робіт по боротьбі з можливими пожежами, з порятунку людей і наявного обладнання.
 3. Витяжні — якісно і оперативно видаляють відпрацьоване повітря з приміщення. Такі пристрої в повній мірі виправдовують своє призначення в промисловій сфері, так як характеризуються виводом скупчених домішок, шкідливих газів і тепла. Найчастіше вони застосовуються у ванній, туалеті і на кухні.
 4. Відцентрово-осьові — відрізняються переміщенням повітря в напрямку осі двигуна, де має місце підвищений натиск. Місце установки даних вентиляційних пристроїв — витяжні повітроводи. Також, варто виділити компактні габаритні розміри і добре збалансовану крильчатку.

Отже, аналізуючи пристрої мають наступні переваги:

 • потужний концентрований струмінь замість поширення повітря;
 • лопаті зігнутої серповидної форми і відмінна збалансованість;
 • низький рівень шуму.

В проектно-монтажній компанії «Вент-Заводи» Ви можете придбати якісні та високопродуктивні осьові вентилятори та iншу продукцiю, тому що в нас:

 • Широкий вибір товару.
 • Професійні фахівці.
 • Оперативна обробка замовлення.
 • Сервіс доставки.

«Вент-заводи», — вентиляція, проектування, монтаж. https://7-vz.com. Телефонуйте: +38(044) 221-25-52

Оставьте свой комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.