5 причин, чому варто делегувати процес підбору персоналу UCG

Найважливішим активом компанії є її працівники. Правильно реалізовані та мотивовані, вони можуть сприяти динамічному розвитку та діловому успіху компанії. Як грамотно провести процес підбору персоналу, щоб у вашу команду потрапили найкращі спеціалісти? Що зробити, щоб процес найму не став непосильним тягарем для всієї організації? У цій статті ми представимо 5 причин, чому варто доручити це завдання рекрутингові агенції консалтингу такою як UCG.

5 причин, чому варто делегувати процес підбору персоналу UCG

Дізнайтесь, чому варто віддати процес працевлаштування на аутсорсинг кадровому агентству UCG

1. Висока якість набутих талантів

Наші спеціалісти шукають таланти, використовуючи цілих 16 джерел. Ми маємо власну мережу контактів, ми проактивні, виявляємо ініціативу у відносинах з кандидатами, використовуємо сучасні технології. Все це дозволяє вийти на найкращих людей на ринку. Дуже часто це працівники, які не шукають активно роботи та успішні у професійному плані.

 

Ми надамо вашій компанії кандидатів з урахуванням вимог посади та організаційної культури компанії. Завдяки такому ефективному підбору персоналу вам не доведеться перейматися проблемою ротації співробітників.

 

2. Скорочення часу закриття проектів із підбору персоналу

Якщо вам набридли підбір, що нескінченно затягується, вакансії, які не можуть бути заповнені, і постійно зростаючі витрати, пов’язані з залученням нових співробітників, довірте підбір кадрів HR-агентству. Завдяки цьому ви будете контролювати витрати та отримаєте гарантію закриття всього процесу у зазначений термін. У випадку співпраці з UCG тривалість проекту з підбору персоналу варіюється від 2 до 6 тижнів.

 

3. Оптимізація всього процесу найму та основна підтримка

Працюючи зі спеціалістами кадрового агентства UCG, ви отримуєте доступ до ноу-хау спеціалістів. Ви можете розраховувати на нашу підтримку в галузі впровадження HR-інструментів або підготовки вашої організації до змін та реорганізацій, пов’язаних із персоналом. При необхідності ви отримаєте конкретні рекомендації щодо управління та роботи з командою для розвитку талантів окремих співробітників та зміцнення позицій компанії на ринку.

 

4. Дотримання закону

Наймання співробітників тягне за собою різні юридичні зобов’язання. Недотримання положень трудового законодавства або закону про захист персональних даних спричиняє ризик фінансових санкцій, накладених відповідними органами на компанію. Тому робота з професійним кадровим агентством, таким як UCG, буде добрим рішенням для всіх організацій, що працюють у різних географічних регіонах, на які поширюється місцеве законодавство. Також це зручне рішення для компаній, які не мають власного юридичного відділу.

 

5. Формування позитивного іміджу компанії як роботодавця (Employer Branding)

Ми чудово знаємо, наскільки важливим є позитивний імідж компанії на ринку праці. Завдяки відповідному брендингу роботодавця організація отримує найкращих спеціалістів, які готові рекомендувати її своїм друзям. Як ваш HR-партнер ми забезпечимо найвищі стандарти спілкування з кандидатами, щоб ваша компанія сприймалася як доброзичлива і приваблива для співробітників. Ми будемо вашим послом на ринку праці.

 

Що ви можете втратити, вирішивши зайнятися рекрутинг самостійно?

Неефективний підбір персоналу може призвести до багатьох негативних наслідків:

 

  • значні фінансові та операційні витрати на залучення не тих кандидатів та/або наймання не тієї людини
  • зниження продуктивності та морального духу співробітників, коли до команди входить людина, яка не підходить для цієї роботи
  • негативний вплив високої плинності кадрів на бренд роботодавця.

 

Резюме

Бізнес-вигоди від делегування процесу найму агенції UCG стануть вашою конкурентною перевагою на ринку. У короткий термін ми забезпечимо вашу компанію найкращими спеціалістами, які ідеально підходять під вимоги посади, і ви зможете зосередитися на розвитку свого бізнесу.

Поделиться с друзьями:


А что думаете вы? Поделитесь в комментарии

Ваш адрес email не будет опубликован.